Jeśli podoba Ci się któraś z moich prac to napisz do mnie :)
Zrobię taką specjalnie dla Ciebie. Oryginalne i na indywidualne zamówienie prace w papierze, technice decupage czy filu.
mój mail: tworypysi@gmail.com
Istnieje możliwość zakupu wybranych modeli moich digi stempli w formie gumowej.
Stemple na blogu Projektownik w zakładce - stemple guma.
Zapraszam.

21.05.2012

3,2,1... start - ruszyło

Już za chwilę, za momencik ruszamy....

START

"
Witajcie na stronie Projektu Wagi Ciężkiej - nowego blogu wyzwaniowego!
"Kolejny blog wyzwaniowy...", pomyślicie pewnie. Ale PWC nie jest takim zwykłym blogiem wyzwaniowym! A nasz zespół nie jest takim zwykłym zespołem - owszem, zjednoczyłyśmy swoje siły, żeby motywować się wspólnie także do scrapowania, ale przede wszystkim do... odchudzania. Stąd nasza nazwa :)
Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu kiedy Tulipanka i Anniko postanowiły przejść na dietę i narzucac sobie wyzwania scrapowe. Po paru tygodniach okazało się że to naprawdę działa - daje kopa i do zrzucenia kilogramów, i do złapania za nożyczki. 
Niedawno postanowiłyśmy powiększyć nasze szeregi o inne scraperki, które mają te same cele co my - Anikę, GosięK, Caro78 i AgnieszkęBe
Nasze cotygodniowe ważenia będą wyłaniały z naszej grupy jedną wygraną, która będzie zadawała scrapowe wytyczne reszcie. Co niedziela będziemy wstawiały tu swoje prace i... zapraszały Was do zabawy z nami!
W tym tygodniu nie wyłonimy spośród nas jeszcze wygranej, a mimo to wyzwanie będzie...ale o tym dopiero w niedzielę. 
Tymczasem ogłaszamy CANDY!
 Zwycięzca otrzyma bon na 25 zł do wykorzystania w Magicznej Kartce oraz stempelek digi zrobiony przez naszą Caro :)


Aby wziąć udział w candy musicie umieścić na swoim blogu informację o naszym candy wraz z banerkiem poniżej, a potem wrócić do strony candy i dołączyć do zabawy zostawiając swoje info za pomocą INLINKZA na dole. Candy trwa do 3 czerwca do północy. 


Zapraszam bardzo mocno i do zabawy z nami i do kibicowania ;)

Pozdrawiam i miłego tygodnia ;)

To tyle na dziś - mamy nadzieję, że będziecie do nas wracać i brać udział w naszych wyzwaniach. Pierwsze już w niedzielę, zapraszamy!
"
Prześlij komentarz