Strony
Strona główna
Stemple - guma
o mnie/kontakt
moje kursy
Projektownik
Freebies
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
filc
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
filc
.
Pokaż wszystkie posty
23.12.2020
Zawieszki filcowe dla WOŚP.
Witajcie.
Dziś filcowa odsłona moich prac dla WOŚP.
#WOŚP
,
#scrapuscrapu_dla_WOŚP
,
#29_finał
#scrapuscrapdlawosp
#scrapujezsercemdlawosp
Na zdjęciach prezentują się tak:
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
17.12.2020
Wspomagamy WOŚP cz.1
Witajcie.
W tym roku i ja postanowiłam wesprzeć swoja pracą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Zapraszam zatem na film i do odwiedzania aukcji :)
#WOŚP
,
#scrapuscrapu_dla_WOŚP
,
#29_finał
#scrapuscrapdlawosp
#scrapujezsercemdlawosp
Na zdjęciu prezentuje się tak:
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
12.12.2019
Pierniczki filcowe.
Witajcie.
Na Insta pokazywałam zdjęcie moich pierniczków filcowych, które powstały na kiermasz świąteczny w szkole syna :)
Dziś filmik o nich zatem zapraszam:
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
5.10.2016
Kwiatowa zawieszka
Witajcie.
Dawno mnie nie było ale mało robię stą i mało pokazuje się w necie.
Dziś zawieszka filcowaszyta ręcznie i w sam raz na pogodę za oknem :)
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
8.12.2014
Świątecznie
Witajcie.
Witajcie dziś świątecznie i troszkę dekoracyjnie dla zajęcia rąk.
Gwiazdki z filcu szyte ręcznie:
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
23.08.2014
Samolot
Witajcie.
Odkupiłam dwa świetne wykrojniki w sam raz do szycia filcu i nie mogłam oprzeć się chęci wypróbowania jednego z nich.
Mam samolot:
Uszyłam broszkę:
Nowy właściciel zadowolony:
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
22.08.2014
Filc wesoło
Witajcie.
Kolejne serca w kontrastach.
Tym razem troszkę uśmiechu.
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
21.08.2014
Serca
Witajcie.
Kolejne serca z filcu i znowu w kontrastach.
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
20.08.2014
W filcu zakochana
Witajcie.
Dziś kolejna dawka filcu szytego raka moją :)
Serca odsłona 1 kolory zaś bardzo kontrastowe i wesołe.
Zrobiłam ostatnio dla jednej dziewczyny na FB cytat o miłości zatem podaje dalej prosząc jedynie o zaznaczenie, skąd pochodzi:
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
6.08.2014
Smacznego
Witajcie.
Kolejne babeczki w wesołych kolorach.
Można je zakupić lub zamówić w innych kolorach zatem zapraszam do kontaktu :)
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
30.07.2014
Babeczki
Witajcie.
Kolejne filcowe babeczki :)
Jakoś do papieru mnie nie ciągnie więc robię coś innego :(
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
16.05.2014
Tomcia hu hu
Witajcie.
Kolejna sówka :)
Ma na imię Tomcia i należy do mojego Synka.
Miał focha, że inni maja a On nie więc dostał dzis swoją zawieszkę.
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
15.05.2014
Hu Hu
Witajcie.
Dzis sowa Klaudia się Wam prezentuje.
Powstała na bazie szablonu Klaudii do zakupienia tu:
A oto Klaudia w całej swej urodzie :)
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
14.05.2014
Filcowe twory
Witajcie.
Dziękuje za tak miłe przyjęcie aniołka.
Dziś zawieszki filcowe :)
Takich ptaszków mam dwa:)
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
13.05.2014
Aniołek
Witajcie.
Podkusiło mnie na uszycie aniołka z filcu.
Aniołek jest dość duży bo ma ponad 10 cm ale niezmiernie mi się podoba.
Oparty jest o znaleziony w necie wzór pszczółki ;)
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
8.05.2014
Zakładka
Witajcie.
Teraz coś nowego i pierwszy raz u mnie.
Zakładka do książki ze wstążki i filcu hihi
Czekam na opinie jak się Wam pomysł podoba
:)
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
7.05.2014
Muchomorki
Witajcie.
Muchomorobranie dziś u mnie zatem zapraszam.
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
6.05.2014
filcowe po-twory
Witajcie.
Ostatnio szyję filc zatem dziś pokażę filcowe broszki.
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
7.04.2014
Hu hu
Witajcie.
Kolejna sówka filcowa.
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
25.03.2014
Hu Hu
Witajcie.
Siedzenie w domu z dzieckiem wyzwania dziwne pokłady zagadkowe wręcz :)
Uszyszłam sobie małą filcową sówkę a mam ochotę na matrioszkę jeszcze.
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)