Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą filc. Pokaż wszystkie posty

23.12.2020

Zawieszki filcowe dla WOŚP.

 Witajcie.
Dziś filcowa odsłona moich prac dla WOŚP.
 
 
 
Na zdjęciach prezentują się tak:
 




 
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

17.12.2020

Wspomagamy WOŚP cz.1

Witajcie.
W tym roku i ja postanowiłam wesprzeć swoja pracą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 
 
 
Zapraszam zatem na film i do odwiedzania aukcji :)
 

 
 
Na zdjęciu prezentuje się tak:
 

Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

12.12.2019

Pierniczki filcowe.

Witajcie.
Na Insta pokazywałam zdjęcie moich pierniczków filcowych, które powstały na kiermasz świąteczny w szkole syna :)
 
Dziś filmik o nich zatem zapraszam:
 

Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

5.10.2016

Kwiatowa zawieszka

Witajcie.
Dawno mnie nie było ale mało robię stą i mało pokazuje się w necie.
Dziś zawieszka filcowaszyta ręcznie i w sam raz na pogodę za oknem :)
 

Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

8.12.2014

Świątecznie

Witajcie.
Witajcie dziś świątecznie i troszkę dekoracyjnie dla zajęcia rąk.
 
Gwiazdki z filcu szyte ręcznie:
 
 
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

23.08.2014

Samolot

Witajcie.
Odkupiłam dwa świetne wykrojniki w sam raz do szycia filcu i nie mogłam oprzeć się chęci wypróbowania jednego z nich.
Mam samolot:
 
 
Uszyłam broszkę:
 

 Nowy właściciel zadowolony:
 

Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

22.08.2014

Filc wesoło

Witajcie.
Kolejne serca w kontrastach.
Tym razem troszkę uśmiechu.
 


Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

21.08.2014

Serca

Witajcie.
Kolejne serca z filcu i znowu w kontrastach.
 

Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

20.08.2014

W filcu zakochana

Witajcie.
Dziś kolejna dawka filcu szytego raka moją :)
Serca odsłona 1 kolory zaś bardzo kontrastowe i wesołe.
 

Zrobiłam ostatnio dla jednej dziewczyny na FB cytat o miłości zatem podaje dalej prosząc jedynie o zaznaczenie, skąd pochodzi:


Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

6.08.2014

Smacznego

Witajcie.
Kolejne babeczki w wesołych kolorach.
 
 
Można je zakupić lub zamówić w innych kolorach zatem zapraszam do kontaktu :)
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

30.07.2014

Babeczki

Witajcie.
Kolejne filcowe babeczki :)
Jakoś do papieru mnie nie ciągnie więc robię coś innego  :(
 

Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

16.05.2014

Tomcia hu hu

Witajcie.
Kolejna sówka :)
 Ma na imię Tomcia i należy do mojego Synka.
Miał focha, że inni maja a On nie więc dostał dzis swoją zawieszkę.
 
 

Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

15.05.2014

Hu Hu

Witajcie.
Dzis sowa Klaudia się Wam prezentuje.
Powstała na bazie szablonu Klaudii do zakupienia tu:
 
http://www.digi-scrap.pl/index.php/produkt/sowa-szablon-na-kartke-kszp39

 A oto Klaudia w całej swej urodzie :)



 
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

14.05.2014

Filcowe twory

Witajcie.
Dziękuje za tak miłe przyjęcie aniołka.
Dziś zawieszki filcowe :)
 


Takich ptaszków mam dwa:)



Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

13.05.2014

Aniołek

Witajcie.
Podkusiło mnie na uszycie aniołka z filcu.
Aniołek jest dość duży bo ma ponad 10 cm ale niezmiernie mi się podoba.
Oparty jest o znaleziony w necie wzór pszczółki ;)
 

Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

8.05.2014

Zakładka

Witajcie.
Teraz coś nowego i pierwszy raz u mnie.
Zakładka do książki ze wstążki i filcu hihi
Czekam na opinie jak się Wam pomysł podoba
:)
 


 
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

7.05.2014

Muchomorki

Witajcie.
Muchomorobranie dziś u mnie zatem zapraszam.
 
 
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

6.05.2014

filcowe po-twory

Witajcie.
Ostatnio szyję filc zatem dziś pokażę filcowe broszki.
 




Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

7.04.2014

Hu hu

Witajcie.
Kolejna sówka filcowa.
 


Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART

25.03.2014

Hu Hu

Witajcie.
Siedzenie w domu z dzieckiem wyzwania dziwne pokłady zagadkowe wręcz  :)
Uszyszłam sobie małą filcową sówkę a mam ochotę na matrioszkę jeszcze.
 
 
Dziękuję za odwiedziny oraz słowa jakie pozostawiacie.
Życzę miłego dnia.
Caro-ART